Gimnastyka sportowa Bydgoszcz ikona Akrobatyka sportowa Bydgoszcz ikona

Baza sportowa Bydgoszcz ikona

Olimpiczycy ikona

DMP w gimnastyce sportowej

Gimnastycy Drużynowym Mistrzem Polski w klasie III. Adam Rzepa zwycięzcą Pucharu Polski.

W dniach 16-18.11.2012 na obiektach BKSG Zawisza odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski, Puchar Polski oraz Finał Ogólnopolski Mistrzostw Młodzików w gimnastyce sportowej mężczyzn. Chłopcy w składzie Arkadiusz Bejger, Mateusz Daroszewski, Mateusz Klóska, Dawid Kubiak oraz Michał Marzec wywalczyli tytuł Drużynowych Mistrzów Polski w klasie III. Podopieczni trenera Sławomira Różańskiego  wyprzedzili ekipę z Nysy różnicą ok. 26 pkt.  Adam Rzepa wywalczył II miejsce w III Edycji Pucharu Polski i tym samym zdobył  Pucharu Polski seniorów.Brawo! Trenerem  zawodnika  jest Dariusz Malinowski.

wyniki – seniorów

wyniki – Puchar Polski seniorów

wyniki – kl.II

wyniki – kl.III

DMP – film

DMP – gimnastycy zawiszy

Równolegle z odbywającymi się Drużynowymi Mistrzostwami Polski, rozegrany został Finał Ogólnopolski Mistrzostw Młodzików w klasie młodzieżowej. III miejsce zajął Oskar Janowski trener Dariusz Malinowski, IV miejsce Jakub Jakubowski, V miejsce Oskar  Dembiński,  oraz VI Kacper Borta trener Robert Pilewski