Gimnastyka sportowa Bydgoszcz ikona Akrobatyka sportowa Bydgoszcz ikona

Baza sportowa Bydgoszcz ikona

Olimpiczycy ikona

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Skokach na Trampolinie i Skokach na Ścieżce

Udany start naszych zawodników w podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Skokach na Trampolinie i Skokach na Ścieżce, które odbyły się w Zielonej Górze w dniach 7-9 czerwca br.

W skokach na ścieżce srebrny medal 🥈 zdobył Michał Jasiński, natomiast jego kolega Mikołaj Bulinski zajął 9 miejsce.

Zawodniczki skoków na trampolinie w drużynie: Julia Sikorska, Julia Górska, Adriana Sieradzka i Pola Marciniak zajęły 4 miejsce w klasie II PZG.

W skokach synchronicznych na trampolinie dziewcząt zajęliśmy 6 miejsce (Kamila Chociłowska – Klaudia Szczęśniak), 7 miejsce (Adriana Sieradzka – Pola Marciniak) oraz 9 miejsce (Julia Sikorska – Julia Górska).