Gimnastyka sportowa Bydgoszcz ikona Akrobatyka sportowa Bydgoszcz ikona

Baza sportowa Bydgoszcz ikona

Olimpiczycy ikona

Mistrzostwa Polski w akrobatyce

Cztery medale wywalczyli młodzi akrobaci podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się na obiektach Zespołu Szkół Nr 15 w Bydgoszczy.

W dniach 22-24.06.2012 na obiektach Zespołu Szkół Nr 15 w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w akrobatyce sportowej. Znakomity start zanotowali zawodnicy z naszego klubu , którzy wywalczyli 4 medale zajmując II miejsce w klasyfikacji klubowej. Na najwyższym stopniu podium stanął Arkadiusz Bejger, który nie dał szans swoim rywalom w skokach na ścieżce. Na uwagę zasługuje fakt, że podopiecznytrenera Sławomira Różańskiego na co dzień uprawia gimnastykę sportową. Start w zawodach potraktował jako sprawdzian przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży. Medal srebrny wywalczyła 3ka dziewcząt w składzie Wiktoria Felczykowska, Weronika Wachowiakoraz Natalia Gwardzik. Brązowe medale wywalczyły zespoły 2ka dziewcząt Natalia Gwardzik i Wiktoria Felczykowska oraz 2ka mieszana Klaudia Kufel i Karol Ciarkowski.

Trenerami zespołów są Elżbieta Barej oraz Krzysztof Czaja.