Gimnastyka sportowa Bydgoszcz ikona Akrobatyka sportowa Bydgoszcz ikona

Baza sportowa Bydgoszcz ikona

Olimpiczycy ikona

GIMNASTYKA DLA WSZYSTKICH

 "CWZS ZAWISZA" Klub Gimnastyczny Bydgoszcz  w ramach swych zadań statutowych prowadzi dla dzieci i młodzieży różne formy zajęć i ćwiczeń usprawniających oraz ruchowych, tak dla początkujących jak i dla zaawansowanych m.in. przygotowujących do szkolenia specjalistycznego w klasach o profilu sportowym Szkoły Podstawowej nr 15 z oddziałami Mistrzostwa Sportowego.

 

                                                         ZAJĘCIA GIMNASTYKA DLA WSZYSTKICH

                                       – WRZESIEŃ 2023 –

 

 

Zajęcia dla danej grupy prowadzone będą 2 razy w tygodniu po 55 minut (cyklicznie w poniedziałki i środy bądź wtorki i czwartki  w zależności od stopnia zaawansowania grupy, do której dziecko trafi).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach prowadzonych raz w tygodniu po 110 minut będą miały taką możliwość w piątki.

Miesięczny koszt uczestnictwa Państwa dziecka w zajęciach stanowi kwotę 180 złotych.

 

 

– ZAPRASZAMY –

UWAGA !!! Rodzice dzieci, które w bieżącym roku zamierzają kontynuować zajęcia GIMNASTYKA DLA WSZYSTKICH zobowiązani są do zgłoszenia uczestnictwa dziecka w ww. zajęciach pod numerem: 531-443-727

 

Miejsce: Sala Gimnastyczna CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz.

Zajęcia  mają na celu ogólne usprawnienie ruchowe. Podczas zajęć dzieci wykonują ćwiczenia  na planszy gimnastycznej oraz ćwiczenia na  innych specjalistycznych sprzętach m.in. na trampolinie, pod czujnym okiem wykwalifikowanych szkoleniowców.

Do uczestnictwa w zajęciach nie jest konieczny specjalistyczny strój.  Wystarczy koszulka z krótkim rękawem, krótkie spodenki i skarpetki. Grupy treningowe liczą max. 15 osób.

Inofrmacje oraz zapisy dotyczące zajęć można uzyskać pod nr telefonu  531 443 727

Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest zakwalifikowanie się  dziecka na zajęcia poprzez zapisanie na listę uczestników pod nr tel.531 443 727, wypełnienie deklaracji członkowskiej oraz opłacenie składki członkowskiej  w wysokości 180 zł / miesiąc do 10 każdego miesiąca!
Nieopłacenie składki do wyznaczonego terminu skutkować będzie niedopuszczeniem dziecka na zajęcia!

Płatności należy dokonać przelewem na konto Santander Bank 76 1090 2590 0000 0001 3714 3243 w tytule wpisując: składka członkowska , imię i nazwisko dziecka, miesiąc za który  dokonywana jest opłata