Gimnastyka sportowa Bydgoszcz ikona Akrobatyka sportowa Bydgoszcz ikona

Baza sportowa Bydgoszcz ikona

Olimpiczycy ikona

Zajęcia ogólnorozwojowe

 "CWZS ZAWISZA" Klub Gimnastyczny Bydgoszcz  w ramach swych zadań statutowych prowadzi dla dzieci i młodzieży różne formy zajęć i ćwiczeń usprawniających oraz ruchowych, tak dla początkujących jak i dla zaawansowanych m.in. przygotowujących do szkolenia specjalistycznego w klasach o profilu sportowym Szkoły Podstawowej nr 15 z oddziałami Mistrzostwa Sportowego.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu od września do czerwca  i trwają 60 minut.  Program szkoleniowy dostosowany  jest dla dzieci początkujących jak i bardziej zaawansowanych ruchowo. Dla chętnych osób tworzone są grupy wakacyjne. Po zakończonym roku szkolnym w celu kontynuacji zajęć należy ponownie zapisać dziecko na listę. Rodzice i opiekunowie dzieci uczestniczących w zajęciach proszeni są o zajmowanie miejsc na trybunach w czasie, gdy dzieci ćwiczą na sali gimnastycznej.

Gimnastyka rekreacyjna- naborowa ma na celu usprawnienie i  osiąganie większej sprawności, w związku z tym utworzone są poziomy zaawansowania, gdzie przydział do danego poziomu jest w oparciu o testy kwalifikacyjne. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu  (pn-śr; wt-czw:) o godzinie 18.30 do 19.25 oraz w piatki od 18-20. Dla najmłodszych ( 4-5 lat) utworzone są zajęcia ogólnorozwojowe dwa razy w tygodniu.

 

 

TESTY KWALIFIKACYJNE NA ROK 2019/2020 

testy dla nowych uczestników odbędą się we wrześniu w dwóch terminach 7 i 14 września o godz. 12 na sali gimnastycznej. Na testy nie prowadzimy zapisów nalezy podejść w jednym z wyznaczonych terminów

Testy nie są przeznaczone dla 4-5 latków. Do grup najmłodszych należy dokanać zapisu telefonicznie bądź osobiście w Biurze.

Miejsce: Sala Gimnastyczna CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz.

Zajęcia rozpoczynją się od pażdziernika 2019 roku, po przeprowadzonych testach kwalifikacyjnych.

Zajęcia  mają na celu ogólne usprawnienie ruchowe. Podczas zajęć dzieci wykonują ćwiczenia  na planszy gimnastycznej oraz ćwiczenia na  innych specjalistycznych sprzętach m.in. na trampolinie, pod czujnym okiem wykwalifikowanych szkoleniowców.

Do uczestnictwa w zajęciach nie jest konieczny specjalistyczny strój.  Wystarczy koszulka z krótkim rękawem, krótkie spodenki i skarpetki. Grupy treningowe liczą max. 15 osób.

Inofrmacje dotyczące zajęć można uzyskać pod nr telefonów 787 743 947; 531 443 727

Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest zakwalifikowanie się  dziecka na zajęcia, wypełnienie deklaracji członkowskiej oraz opłacenie składki członkowskiej  w wysokości 140 zł / miesiąc do 10 każdego miesiąca!
Nieopłacenie składki do wyznaczonego terminu skutkować będzie niedopuszczeniem dziecka na zajęcia!

Płatności należy dokonać przelewem na konto Santander Bank 76 1090 2590 0000 0001 3714 3243 w tytule wpisując: składka członkowska (naborowe), imię i nazwisko dziecka, miesiąc za który  dokonywana jest opłata, lub gotówką w biurze klubu w poniedziałki i czwartki w godzinach od 17:30 do 19:30.